in de kijker

uw Oresto Food Partner

Precon  
Precon
Wiedauwkaai 81C
B-9000 Gent
BTW BE0445.835.061
info@precon.be
Tel: +32 (0)9 225 22 95
Fax: +32 (0)9 233 07 11
« naar overzicht

Bedrijfsleider & aankoopverantwoordelijke:
Sam Van Loocke
sam@precon.be

Bedrijfsleidster & Boekhouding:
Séverine Baute

boekhouding@precon.be

Assistent zaakvoerder:
Yves De Cooman

yves@precon.be     

Vertegenwoordiger Gent:
Sam Van Loocke
sam@precon.be
GSM: 0468/27.04.74

Vertegenwoordigers buiten Gent:
Aaike Hoedt
aaike@precon.be
GSM: 0478/17.62.94

Verantwoordelijke magazijn:
Chris Paternoster
chris@precon.be
TEL: 09/225.48.55


Verantwoordelijke Cash & Carry:
Carine Deconinck
carine@precon.be

Bestelling plaatsen:
bestelling@precon.be
TEL: +32 (0)9 225.22.95
FAX: +32 (0)9 233.07.11

 

info

Winter Sale 2022!
Haal uw voordeel uit onze Winter sale!

folders

technische fiches

TECHNISCHE FICHES
Download fiches

kantooruren


voormiddag namiddag
maandag 08.00 - 12.30 12.30 - 17.30
dinsdag 08.00 - 12.30 12.30 - 17.30
woensdag 08.00 - 12.30 12.30 - 17.30
donderdag 08.00 - 12.30 12.30 - 17.30
vrijdag 08.00 - 12.30 12.30 - 17.30
zaterdag 08.00 - 12.00 12.00 - 15.00
zondag gesloten gesloten

cash & carry

historiek

contacteer ons

voornaam : *
naam : *
e-mail : *
je vraag : *
(Privacy Policy) *
verzenden »


Gelieve eerst een Oresto Food Partner te kiezen

Sluiten

Opgelet!

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfgedrag te verbeteren.
Bepaalde functionaliteiten zijn afhankelijk van deze cookies.
Indien u meer informatie wilt over onze cookie policy kan dat door deze pagina te raadplegen.