in de kijker

uw Oresto Food Partner

Horeca Foods  
Horeca Foods
Jacob Van Arteveldestraat 13
B-8000 BRUGGE
Tel: +32 (0)50 31 05 47
Fax: +32 (0)50 31 33 35
BTW BE0861.594.877

Brugsesteenweg 40
B-8400 Oostende
Tel: +32 (0)59 32 14 83
Fax: +32 (0)59 32 57 75
« naar overzicht

Bedrijfsleider
De Prest Dirk
info@horecafoods.be


Aankoop Brugge
De Prest Thibault                              
thibault@horecafoods.be

Aankoop Oostende 
Elinck Paul
paul@horecafoods.be


Sales Food & Non Food Brugge
Van Sevenant Didier
didier@horecafoods.be
Fevery Lieve
lieve@horecafoods.be 

Sales Food & Non Food Oostende
Geryl Daphny
daphny@horecafoods.be
Vandekerckhove Bruno
bruno@horecafoods.be


Sales Kitchen & Tableware Brugge - Oostende
Savoye Annelies
annelies@horecafoods.be
Soetkin Dewulf
soetkin@horecafoods.be

 



 

folders

technische fiches

TECHNISCHE FICHES
Download fiches

kantooruren


voormiddag namiddag
maandag 8.00 - 12.00 12.00 - 17.30
dinsdag 8.00 - 12.00 12.00 - 17.30
woensdag 8.00 - 12.00 12.00 - 17.30
donderdag 8.00 - 12.00 12.00 - 17.30
vrijdag 8.00 - 12.00 12.00 - 17.30
zaterdag 8.00 - 12.00
zondag gesloten gesloten

cash & carry

historiek

contacteer ons

voornaam : *
naam : *
e-mail : *
je vraag : *
(Privacy Policy) *
verzenden »


Gelieve eerst een Oresto Food Partner te kiezen

Sluiten

Opgelet!

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfgedrag te verbeteren.
Bepaalde functionaliteiten zijn afhankelijk van deze cookies.
Indien u meer informatie wilt over onze cookie policy kan dat door deze pagina te raadplegen.