in de kijker

uw Oresto Food Partner

Vleminckx Horeca Service  
Vleminckx Horeca Service
Stationsstraat 180 bus 6D
B-3110 Rotselaar
BTW BE0433.222.784
Tel: +32 (0)16 29 66 35
Fax: +32 (0)16 29 61 02
« naar overzicht

Bedrijfsleider:
Michel Schuermans                      016/29 66 35
michel@vlem.be

Verantwoordelijke facturatie:
Koen Van Doren                           016/29 66 35
info@vlem.be

Verantwoordelijke kwaliteit & preventieadviseur:
Anne Van Den Plas
anne@vlem.be                          016/29 66 35

Verantwoordelijke logistiek:
Brahim El Mahmoudi                    016/29 66 35
brahim@vlem.be

Verantwoordelijke magazijn out:
Yentof Scherens                          016/29 66 35            

info@vlem.be

Verantwoordelijke magazijn in:
Sagar Subba                              016/29 66 35
info@vlem.be

Verantwoordelijke zuivel en verse producten:
Jaak Nijs                                    016/29 66 35
jaak-vhs@hotmail.com     

Verantwoordelijke voorraad, prijzen en facturatie:
Johan Claes                                016/29 66 35
johan@vlem.be

Verantwoordelijke verkoop:      Regio:
Mario Mathues                              Aarschot, Scherpenheuvel,
mario@vlem.be                           Vlaams-Brabant, Antwerpen,
0475/75 62 84                              Mechelen

Account manager Groot Brussel en logistiek Brussel:
Philippe Fourez                     
philippevhs@hotmail.com
0479 36 66 24

Account manager Brussel:
Ludovic Verheyen
ludovic.verheyen@skynet.be
0476/91 90 00

Verkoop Leuven centrum:
Mimi Mommens
mimi@vlem.be
0472/26 76 24

Tele Sales:
Carine Zauwen                             016/29 66 35
karin@vlem.be

Verkoop Cash&Carry:
Aike Heyneman                             016/29 66 35
kassa@vlem.be

info

folders

technische fiches

TECHNISCHE FICHES
Download fiches

kantooruren


voormiddag namiddag
maandag 9.00 - 12.00 12.00 - 17.00
dinsdag 9.00 - 12.00 12.00 - 17.00
woensdag 9.00 - 12.00 12.00 - 17.00
donderdag 9.00 - 12.00 12.00 - 17.00
vrijdag 9.00 - 12.00 12.00 - 17.00
zaterdag 9.00 - 12.00 ---
zondag gesloten gesloten

cash & carry

historiek

contacteer ons

voornaam : *
naam : *
e-mail : *
je vraag : *
verzenden »


Gelieve eerst een Oresto Food Partner te kiezen